Artykuły

3 użytkowników – 3 różne doświadczenia

3 odmienne potrzeby


W Universe uważamy, że każda firma powinna mieć dostęp do prostych rozwiązań telekomunikacyjnych.

System Universe jest prosty w użytku i jest szybki do zaadaptowania do potrzeb każdej firmy. Nasze rozwiązanie to optymalny wybór dla każdego rodzaju działalności gospodarczej.

Poniższe trzy przykłady pokażą Ci jakie problemy rozwiązuje system Universe w różnych branżach i sektorach.

Magda

Magda

Dział obsługi klienta
Janek

Janek

Menadżer IT
Mateusz

Mateusz

Audytor

Zazwyczaj pracuję standardowo – od 9 do 17. Jednak dwa razy w tygodniu pracuję zdalnie obsługując inne zmiany.

Z domu pracuję w godzinach 12-20. Poprzez możliwość korzystania z kilku urządzeń i aplikacji na jednym numerze mogę tak samo pracować i w biurze i w domu. Dzięki temu moi klienci odbierają mnie jako profesjonalistkę, a ja unikam chaosu komunikacyjnego.

Jesteśmy międzynarodową firmą, a wszystkie nasze telefony działają w systemie Universe.

Większość moich współpracowników korzysta zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego. Dzięki jednemu numerowi, który oferuje system Universe, skontaktowanie się z nimi nie stanowi żadnego problemu i nie wymaga ustaleń na temat miejsca, w którym się znajdują oraz numeru, z którego w danej chwili korzystają.

Najczęściej pracuję dla firm, które nie posiadają w swoich strukturach etatu dla takiego pracownika jak ja. Jestem zatrudniany do konkretnych zleceń i projektów.

W tej chwili 45. Odpowiadamy na wszystkie połączenia przychodzące. Dzięki Universe widzimy dokładnie, z której firmy przychodzi połączenie. Pozwala nam to na odpowiednie przygotowanie się do rozmowy. Kiedy my dzwonimy poprzez wirtualną centralkę Universe, możemy decydować jaki numer wyświetlimy odbiorcy. Dzięki temu rozmówca wie jaka firma do niego dzwoni.

Większość firm, dla których pracujemy ma różne systemy i godziny pracy. Część z nich znajduje sie też w innych krajach co sprawia, że na przykład musimy pamiętać o obowiązujących świętach i dniach wolnych. Dzięki kalendarzowi Universe możemy jednak bardzo swobodnie orientować się w tym czy nasi klienci w tej chwili pracują czy odpoczywają.

Zobacz inne artykuły


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!