Artykuły

Universe czyli korzyści z przeniesienia firmowej telefonii do chmury

Co zyskasz przenosząc firmową telefonię do chmury:

Największym atutem centrali wirtualnej jest chyba to, że doskonale dopasowuje się ona do biznesu każdej wielkości i każdego rodzaju. Jest to związane z tym, że Twój dostawca usług centralki w chmurze na bieżąco aktualizuje i ulepsza system pozwalając Ci korzystać ze wszystkich nowości bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Systemy telefoniczne oparte na chmurze są elastyczne oraz bezpieczne i nigdy nie są uzależnione od wypadków losowych takich jak pożar czy powódź.

Dlaczego Universe ?

System centralki wirtualnej Universe to najbardziej przejrzysty schemat opłat na rynku. Płacisz tylko miesięczny abonament, którego wysokość wynika z ilości kont.  Twoi zdalni oraz stacjonarni pracownicy działają na tym samym systemie więc niezależnie od sytuacji mają dostęp do wszystkich funkcji wirtualnej centralki Universe takich jak transfer połączeń, IVR czy poczta głosowa. Universe to jeden numer dla wszystkich urządzeń. Dzięki temu po raz pierwszy Twoi pracownicy osiągają wolność i swobodę przemieszczania się. Swoją przygodę w świecie centralki w chmurze Universe możesz zacząć od jednego konta i rozwijać swoją usługę w zależności od tego jak szybko rośnie Twój biznes.

Pamiętaj, że tylko u nas każdy abonent otrzymuje automatyczny dostęp do wszystkich nowości. Dzięki temu możesz oferować swoim pracownikom i klientom więcej możliwości nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Zobacz inne artykuły


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!