Artykuły

Jeden numer

Czy życie nie byłoby piękniejsze, gdyby wszystkie Twoje urządzenia miały jeden numer?


Czy nie czujesz się od razu lepiej gdy w całym natłoku codziennych obowiązków i wyzwań możesz sobie pozwolić na odrobinę luksusu jaki oferują nowoczesne technologie? Universe to swoboda korzystania z jednego numeru, który jest zawsze tam gdzie tego potrzebujesz. W domu, biurze, delegacji, a nawet na urlopie.

Jeśli myślisz o rozwinięciu swojego biznesu lub przeniesieniu siedziby do bardziej prestiżowej lokalizacji numer centralki wirtualnej Universe przeniesie się z Tobą bez żadnych dodatkowych formalności.

Dzięki centralce wirtualnej Universe możesz pielęgnować wizerunek profesjonalisty niezależnie od tego jak dużą firmę prowadzisz.

Jeden użytkownik – jeden numer.

Jeden numer to nie tylko wygoda związana z łatwością zapamiętania i promowania, to także prestiż oraz prostota kontroli połączeń przychodzących i wychodzących.

Urządzenia

Większość profesjonalistów używa w swojej pracy więcej niż jednego urządzenia. Wywołuje to czasem kłopotliwe sytuacje związane z dużą ilością numerów, które trzeba zapamiętać. System centrali wirtualnej Universe to koniec problemów – u nas dostajesz jeden numer i jedną subskrypcję dla wszystkich urządzeń.

Mobilność

Używanie dwóch różnych numerów podczas pracy zdalnej potrafi być prawdziwie uciążliwe. Aplikacja mobilna to rozszerzenie możliwości Twojego telefonu stacjonarnego. Dzięki temu zyskujesz nie tylko pełną elastyczność i swobodę, ale także dbasz o zadowolenie swoich klientów oraz wizerunek profesjonalisty. Niezależnie od miejsca i strefy czasowej, w której się znajdujesz.

Jeden numer, jedno miejsce, jeden system. Prościej już się nie da.

Zobacz inne artykuły


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!