Artykuły

IVR – przeciągnij i upuść

Wydaje Ci się, że oprogramowanie VoIP jest skomplikowane?


Dzięki Universe zmienisz zdanie!

Administrator

IVR to rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o nawet najmniej zaawansowanych użytkownikach. Universe to przejrzysty interface graficzny oraz funkcja “przeciągnij i upuść”. Nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia z podobnymi systemami. System obsługi administracyjnej centralki wirtualnej Universe został stworzony przez użytkowników dla użytkowników.

Mając wszystko pod kontrolą możesz rozwijać swój biznes jeszcze szybciej.

Przejrzysty design sprawia, że system administracyjny Universe jest prosty w użyciu nawet dla osób nie posiadających żadnej wiedzy technicznej. Przejrzysty interface pozwala na swobodne tworzenie skryptów IVR.

Zaledwie klika kliknięć dzieli Cię od dostęp do wszystkich funkcji systemu. Dzięki temu możesz zarządzać swoimi usługami IVR z każdego miejsca na świecie.

Kolejkowanie

Jeśli chcesz, żeby Twój klient porozmawiał z konkretnym pracownikiem (na przykład takim, który zajmuje się danym zagadnieniem) w systemie Universe możesz swobodnie kolejkować połączenia. Jeśli natomiast masz problem z zarządzaniem dużą ilością połączeń to centralka wirtualna Universe również tutaj przychodzi z pomocą. Ustawiając połączenia oczekujące w kolejce możesz sprawnie informować dzwoniących, na którym miejscu się znajdują i jak szybko rozpoczną rozmowę z Twoim pracownikiem.

Syntezator mowy – Text-2-Speech

Dzięki syntezatorowi mowy nie potrzebujesz recepcjonisty. Wystarczy, że wpiszesz co ma być odtworzone osobie dzwoniącej. My zajmiemy się resztą. Znaczy musisz jeszcze wskazać w jakim języku ma to być przeczytane oraz czy głosem żeńskim czy męskim.

Pamiętaj, że wirtualna centralka Universe nie tylko ułatwi Twoim klientom kontakt z firmą, ale także usprawni przepływ informacji wewnątrz firmy i obniży koszty korzystania z telefonów służbowych.

Zobacz inne artykuły


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!