Artykuły

Czy mogę zastąpić swój system centralką Universe?

4 korzyści z przeniesienia się do Universe


Technologia komunikacyjna rozwija się każdego dnie. Firmy poszukują nowych rozwiązań, które podniosą atrakcyjność ich oferty oraz pozwolą łatwiej rywalizować z konkurencją. Zmieniając swój dotychczasowy system telekomunikacyjny możesz nie tylko usprawnić pracę swojej firmy, ale też zaoszczędzić pieniądze.

Zmiana systemu telekomunikacyjnego w firmie może wydawać się zadaniem karkołomnym. Jednak wcale tak nie musi być. Universe to rozwiązanie elastyczne i proste w obsłudze również na etapie implementacji. Wystarczy kilka minut pracy naszych ekspertów, by Twoja firma  miała dostęp do szerokiej gamy usług i opcji, które wprowadzą Twój biznes na jeszcze wyższy poziom. Oto kilka najważniejszych zalet zmiany firmowego systemu telefonicznego na wirtualną centralkę Universe:

1. Skalowalność

Twój biznes rozwija się każdego dnia, ważne jest, żeby zmiany z tego wynikające nie miały wpływu na codzenne funkcjonowanie biura. Dzięki Universe wszystkie zmiany w oprogramowaniu wprowadzane są automatycznie i nie wymagają dodatkowych kosztów, ani zaangażowania specjalnego personelu.

Możesz bez problemu nie tylko dokonywać zmian w systemie, ale także zmieniać lokalizację pracy konkretnych zespołów, a nawet całego biura. Dodawać nowych użytkowników i tworzyć nowe stanowiska pracy bez potrzeby zamawiania dodatkowego oprogramowania lub serwisantów.

Jeśli Twoja działalność prowadzona jest w kilku placówkach możesz bez problemu zarządzać pracą wszystkich oddziałów poprzez jeden intuicyjny system.

2. Mobilność

Universe to pełna mobilna integracja systemu. Udostępniamy intuicyjną aplikację zarówno mobilną jak i na komputer. W Universe wszystkimi usługami oraz urządzeniami możesz zarządzać przy pomocy jednego, przejrzystego systemu. Dzięki temu jesteś w stanie pracować z każdego miejsca na świecie, a jedynym co potrzebujesz do pracy jest łącze internetowe.

3. Zarządzenie połączeniami

Wirtualna centralka Universe jako jedyna oferuje Ci stuprocentową kontrolę nad systemem telefonicznym. Nie musisz być ekspertem od kodowania czy telekomunikacji, Universe to narzędzie stworzone przez użytkowników dla użytkowników! Prosty system “przeciągnij i upuść” oraz rozwinięte funkcje IVR sprawiają, że administrowanie zasobami jest proste w każdej sytuacji.

Inną rzeczą, która wyróżnia Universe na tle konkurencji jest fakt, że każdy użytkownik może samodzielnie zarządzać swoim kontem. Wystarczy zalogować się do personalnego systemu administracyjnego, żeby sprawdzić szczegóły dotyczące wszystkich połączeń, zarządzać numerami oraz urządzeniami.

4. Koniec problemów

Universe jest proste do instalacji. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania i wsparcia ekspertów . System wirtualnej centralki Universe w całości pracuje w środowisku chmury co pozwala nie tylko na uniknięcie problemów związanych z zarządzaniem, ale także na znaczącą optymalizację kosztów obsługi.

Mając wszystkie usługi i opcje w jednym miejscu możesz w końcu skupić się na pracy i zapomnieć o irytujących problemach technicznych. Możesz też zapomnieć o dodatkowych kosztach związanych z zatrudnianiem dodatkowego personelu i serwisowaniem. Universe jest tak doskonały, że nawet automatycznie dokonuje aktualizacji swojego systemu.

Przestań liczyć minuty. Elastyczne plany taryfowe sprawiają, że nie musisz przejmować się ilością rozmów prowadzonych przez swoich pracowników. Pozwala to nie tylko na zwiększenie komfortu pracy, ale też na kolejne obniżenie kosztów korzystania z telefonów w firmie.


Implementując w swojej firmie wirtualną centralkę Universe otrzymujesz dostęp do nowoczesnych usług telekomunikacyjnych w chmurze, a także zyskujesz wolność jaką oferuje tylko stuprocentowa mobilność. .

Zobacz inne artykuły


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!