Artykuły

Czy mogę przenieść swój dotychczasowy numer do wirtualnej centralki Universe?

Czy mogę zostawić swój aktualny numer?


Odpowiedź jest prosta, oczywiście że tak!

Jeśli w ogóle rozważasz przeniesienie biznesu do chmury oznacza to, że Twoja pozycja rynkowa jest na tyle silna i stabilna, że pora na rozwój. Możesz nie chcieć zmieniać numeru telefonu, a zaledwie system na bardziej rozbudowany. Przechodząc do Universe możesz przenieść swój dotychczasowy numer bez żadnych problemów.

Kiedy zmienisz dostawcę usług telekomunikacyjnych dla swojej firmy na Universe przekonasz się, że firmowa centralka nie służy tylko i wyłącznie do wykonywania połączeń. Istotne jest zatem zrozumienie jakie możliwości staną przed Twoja firmą w momencie przełączenia się na wirtualna centralkę Universe.

W momencie przeniesienia numeru od dotychczasowego operatora do dostawcy usług wirtualnej centralki dostajesz dostęp do bogatej oferty funkcji, możliwości jak i elastycznej konfiguracji. Operacja taka może całkowicie zmienić sposób w jaki funkcjonuje Twój biznes.

Jeśli zastanawiasz się nad przeniesieniem swojego firmowego numeru do wirtualnej centralki musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii zanim ostatecznie zdecydujesz się na przeniesienie swojej firmowej telefonii w chmurę.

Dlaczego warto pozostać przy tym samym numerze?

Każda firma zmieniająca operatora zadaje pytanie na temat tego czy powinna pozostać przy tym samym numerze telefonu? Pozostawienie tego samego numeru jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które posiadają już pewną rynkowa reputację i grupę lojalnych klientów, którzy często wykorzystują ten kanał do kontaktu z Twoimi pracownikami.

Przeniesienie numeru firmowego do wirtualnej centralki to proces  bardzo prosty. W momencie zakończenia operacji transferu numeru do usługi telekomunikacyjnej w chmurze Twoi pracownicy oraz klienci będą mogli zacząć korzystać z niego jak dotychczas.

Dlaczego wraz z przeniesieniem się do wirtualnej centralki warto zmienić numer?

Jeśli wraz ze zmianą rodzaju usługi telekomunikacyjnej dokonujesz zmiany siedziby firmy to przeniesienie numeru może być operacją trochę bardziej uciążliwą i skomplikowaną. Tym bardziej, że część numerów kierunkowych przydzielana jest odgórnie i musi być podporządkowana  pod obszar, na którym działa. Jeśli zatem podejrzewasz, że w krótkim czasie możesz ponownie zmienić miejsce siedziby firmy może warto już teraz zmienić numer, by uniknąć tej operacji przy kolejnej przeprowadzce .

Czy zmieniać numer firmowy czy pozostać przy dotychczasowym?

Wszystko zależy do potrzeb Twojego biznesu. Przeniesienie numeru to stosunkowo prosta operacja i praktycznie jej nie odczujesz. Jeśli jednak otwierasz nowe oddziały czy potrzebujesz zwiększyć liczbę numerów aktualnie posiadanych najlepiej od razu zarezerwować całą pulę kolejnych numerów i powoli komunikować nowe numery cały czas mając dotychczasowe aktywne. Najlepiej jak się z nami skontaktujesz a my Ci doradzimy!

Zobacz inne artykuły


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!