Artykuły

Mobilność i kontrola – to prostsze niż myślisz

System i aplikacja mobilna Universe pozwalają Ci na kontrolowanie Twoich zasobów nawet podczas podróży


Cały system wirtualnej centralki Universe opiera się na chmurze, dlatego wdrożenie go jest szybkie i bezproblemowe. Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Resztą konfiguracji zajmiemy się my, a Twoi klienci po prostu kontaktują się z Tobą pod podanym numerem telefonu.

Od samego początku masz kontrolę nad całym systemem oraz możliwość dodawania swojego profilu do wszystkich grup, którymi zarządzasz. Za każdym razem kiedy nie możesz rozmawiać przekierowujesz połączenia do innych pracowników. A narzędzie do zarządzania połączeniami i systemem IVR oparte jest na przejrzystym interface działającym na zasadzie “przeciągnij i upuść”, więc do jego obsługi nie potrzebujesz specjalisty od IT. Oczywiście nasz zespół doradców pozostaje do Twojej dyspozycji za każdym razem kiedy tylko tego potrzebujesz.

Mobilność

System Universe oraz dedykowana aplikacja mobilna pozwalają Ci na kontrolowanie wszystkiego co dzieje się w wirtualnej centralce niezależnie od miejsca oraz czasu.

Administrator

Jeśli jesteś administratorem systemu to w krótkim czasie zachwycisz się naszą funkcją text-2-speech, która jeszcze bardziej usprawnia zarządzanie całą wirtualna centralą oraz obsługą połączeń przychodzących do Twojej firmy poprzez system IVR. Przepływ połączeń jest tak prosty do konfiguracji, że nigdy nie spotkasz się z sytuacją, w której Twoi klienci oczekują poirytowani na połączenie. Każdą czynność związaną z administrowaniem zasobami jesteś w stanie przeprowadzić samodzielnie i w czasie rzeczywistym bez pomocy działu IT lub helpdesk Universe.

Zobacz inne artykuły


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!